Dokumenty
Dokumenty týkající se poskytování telekomunikačních služeb - internet v pevném místě - Bambuch Jozef:
 
  • Všeobecné podmínky a rekl. řád (do 30.11.2022): ZDE
  • Všeobecné podmínky a rekl. řád (od 01.12.2022)ZDE
  • Reklamační protokol (formulář)ZDE
  • Odstoupení od smlouvy (formulář)ZDE
  • Protokol pro změnu smlouvy (formulář)ZDE
  • Zásady zpracování osobních údajů: ZDE
  • Pravidla poskytování internetových služebZDE
  • Přehled informací poskytovaných před uzavřením smlouvyZDE
  • Ceník připojeníZDE
  • Návrh smlouvy: ZDE
  • Podporované rozhraníZDE
 
Dokumenty týkající se poskytování telekomunikačních služeb - internet v pevném místě - Bambuch Martin: 
 
  • Všeobecné podmínky a rekl. řád (do 30.11.2022)ZDE
  • Všeobecné podmínky a rekl. řád (od 01.12.2022)ZDE
  • Reklamační protokol (formulář)ZDE
  • Odstoupení od smlouvy (formulář)ZDE
  • Protokol pro změnu smlouvy (formulář)ZDE
  • Zásady zpracování osobních údajůZDE
  • Pravidla poskytování internetových služebZDE
  • Přehled informací poskytovaných před uzavřením smlouvyZDE
  • Ceník připojeníZDE
  • Návrh smlouvyZDE
  • Podporované rozhraníZDE

 
Reklamace služeb:

Novela zákona č. 634/1992 Sb. zavedla alternativní mimosoudní řešení sporů mezi spotřebitelem (klientem/ zákazníkem/ uživatelem) a podnikatelem (poskytovatelem) a to obecně u České obchodní inspekce (ČOI) a v případě telekomunikací (poskytování internet. služeb) u Českého telekomunikačního úřadu (ČTU).

Uživatel tak má možnost se v případě sporu s poskytovatelem obrátit na Český telekomunikační úřad a to zejména v případech uznání reklamace dodávané služby apod.

V tomto směru budou upraveny i všeobecné podmínky. O této změně Vás budeme informovat. V konečném důsledku nemají tyto informace žádný vliv na chod připojení, pouze Vás tímto informujeme o možnosti řešení případných sporů.  

V bezdrátové síti freewifinet.org jsou využívány následující rozhraní:

  • Rozhraní Wireless  2,4 GHz:

specifikace IEEE 802.11 b / g / n / ac - frekvenční pásmo: 2.400-2.483 GHz

modulace DSSS ( pro IEEE 802.11b)

modulace OFDM ( pro IEEE 802.11g)

Modulace MIMO OFDM ( pro IEEE 802.11n)

Modulace MU-MIMO OFDM (pro IEEE 802.11ac)

  • Rozhraní Wireless  5 GHz:

specifikace IEEE 802.11 a / n / ac - frekvenční pásmo: 5.500-5.700 GHz

modulace OFDM (IEEE 802.11a)

modulace MIMO OFDM (pro IEEE 802.11n)

modulace MU-MIMO OFDM (pro IEEE 802.11 ac) 

  •  Rozhraní Wireless  60 GHz:
 
specifikace IEEE 802.11ad / ay - frekvenční pásmo:  57.00 GHz - 66.00 GHz

  • Rozhraní metalický Ethernet:

100Base-TX, rychlost 100Mb/s, specifikace IEEE 802.3u

1000Base-T, rychlost 1Gb/s, specifikace IEEE 802.3ab

konektor RJ-45

kabeláž UTP/FTP category 5e, 6

maximální délka kabelu: 100m

  • Rozhraní optický kabel:

specifikace EIA/TIA-604

konektor - SC/PC, LC/PC, SC/APC, E200/APC

Last Updated ( Tuesday, 18 April 2023 )