Ceník Print E-mail

Ceník připojení:

  Rychlost

Měsiční poplatek Platba 3. měsíce předem

Platba 6. měsíců předem

Platba 12. měsíců předemAgregace

30 Mbit download

10 Mbit upload 

350,-343,- 333,- 312,- 1:12 
50 Mbit download

10 Mbit upload

510,-500,-485,- 454,- 1:16 

 • Tento ceník je platný od 1.12.2019 a nahrazuje všechny dříve nabízené rychlostní tarify.
 • IPTV televize je pro všechny registrace zpoplatněna dle aktuálního ceníku společnosti sledovanitv s.r.o. (cca 45 až 100 kč za jednu registraci základního balíčku dle kvality - SD / HD). Cena je hrazena za každý měsíc. Jedna registrace jde použít současně pro 2 TV.
 • Individuální tarify dle požadavku uživatele - v některých lokalitách lze poskytnout rychlosti až 60Mbit.
 
 

Nově nabízené rychlosti - zkušební provoz ve vybraných lokalitách:

  Rychlost

Měsiční poplatek Platba 3. měsíce předem

Platba 6. měsíců předem

Platba 12. měsíců předemAgregace

50 Mbit download

25 Mbit upload 

    1:14 
100 Mbit download

25 Mbit upload

    1:14
 
 • Jedná se prozatím pouze o zkušební provoz ve vybraných lokalitách.

Popis tarifů:

Rychlost prohlížení webu (www stránek) je několikanásobně větší než stahování dat (tj. tarif za který uživatel platí měsiční paušál). Díky tomuto opatření můžete prohlížet www stránky i při maximálním využití tarifu. Toto opatření rovněž slouží k rychlejšímu stažení menších souborů, kdy až po několik desítek sekund je rychlost stahování dvojnásobná (dle aktuálního vytížení apod.). 

 • V pásmu 5 GHz připojujeme pouze v případě, že je zabezpečena přímá viditelnost na přístupový bod (naše antény), tj. bez jakékoliv překážky (větve, stromy, střecha apod.). 

 • Uváděná rychlost downloadu / uploadu je rychlostí maximální, nikoliv garantovanou. Na tyto tarify se neuplatňuje FUP a blokování portů. Maximální udávané rychlosti jsou dostupné vždy na ethernet portu (RJ45 – kabelové připojení)

 • Nabízené tarify nejsou garantované, ale agregované (agregace 1:12 až 1:16)

 • Připojení se vyznačuje datově a časově neomezeným připojením k celosvětové síti Internet, bez blokace p2p sítí apod.

 • Priorizace důležitých služen (VOIP, určité hry atd.).

 • Možnost připojení více počítačů v domácnosti je samozřejmostí

 • Sleva na připojení při platbě předem bez ohledu na dobu připojení uživatele - v případě platby za více měsíců musí být platba uhrazena do poloviny sledovaného období (např. při čtvrtletní platbě za leden až březen musí být platba uhrazena do 15.2.)

 • Možnost dohodnutí i jiných tarifů popř. agregací, dle dohody s uživatelem a lokality připojení.

 • Standardní cena instalace připojení (wifi modem, anténa, kabeláž, konzole, montážní materiál) se pohybuje mezi 1 - 2000 Kč (podle vzdálenosti od přístupového bodu, délky kabeláže, smlouvy apod.).

 • U všech tarifů nabízíme možnost testovacího provozu, během kterého si vyzkoušíte kvalitu internetového připojení. Délka testovacího provozu se liší podle zvoleného tarifu. Díky této možnosti ušetříte za měsiční internetové poplatky.

V případě volné kapacity internetového připojení se všechny nabízené tarify "chovají" jako garantované. Pouze v případě maximálního vytížení, popř. při technickém problému, může  rychlost připojení klesnout na rychlost agregovanou. Rychlost stahování dat je vždy závislá i na protější straně, tj. na místě odkud uvedené data stahujete (z důvodu vytížení, kvality linky atd.).

Pro připojení lze použít pouze zařízení doporučené a schválené Poskytovatelem.

Předávacím rozhraním je vždy ethernet port (RJ45 - LAN). U wifi připojení nelze tuto rychlost zaručit – je ovlivněna silou / kvalitou signálu, normou wifi routeru (b, g, n) apod. 

Sleva na připojení při platbě předem:

Od 1.1.2016 platí u rychlostních tarifů v ceně od 350,- kč sleva 2% z měsiční fakturované částky a to při platbě na 3. měsíce předem, 5% z měsiční fakturované částky při platbě na 6. měsíců předem a sleva 11% při roční platbě předem. Slevy NELZE kombinovat.

Mapa pokrytí:

Uvedené tarify jsou dostupné ve všech lokalitách, kde máme pokrytí – Francova Lhota (celá Francova Lhota), Horní Lideč (část obce), Valašská Senice (celá obec) - mapu pokrytí naleznete na odkazu - ZDE.

Internetová TV:

Internetová televize (dostupná na adrese www.sledovani.tv) Vám umožňuje sledovat CZ a SK programy na svém PC, notebooku, tabletu nebo mobilu a to i prostřednictvím wifi připojení. Podmínkou pro spolehlivé připojení je mít min. rychlost připojení 2-5 Mbity (pro jedno sledování / dle kvality) a stabilní odezvu - z toho důvodu sledování TV doporučujeme především uživatelům v pásmu 5 GHz, popř. u kabelového připojení. Samotné sledování probíhá přes webový prohlížeč (flash player - víc naročnější na výkon PC), popř. přes program VLC (méně náročnější na výkon PC). Využívání internetové TV je v této chvíli bezplatné (testovací režím) a je dostupné ke všem tarifům v pásmu 5 GHz. Pokud máte zájem si vyzkoušet internetovou TV, prosím napište nám e-mail (záložka kontakty) a zašleme Vám další informace, včetně návodu, jak TV spustit.

Zároveň chceme upozornit, že při vícenásobném spuštění se požadavek na rychlost připojení zvětšuje (např. pro PC a zároveň notebook je požadavek na rychlost dvojnásobna, tj. 4-10 Mbit). Využívejte tedy internetovou televizi s ohledem na tento fakt a rovněž nezapomínejte, že vliv na přehrávání může mít jakékoliv jiné stahování, které Vám může vyčerpat převážnou část kapacity připojení. U sledování TV přes domácí wifi dbejte vždy na dostatečně kvalitní signál, jinak se může přehrávání zasekávat apod.

Seznam programů a balíčků naleznete - https://sledovanitv.cz/info/cenik

ČT1 ČT2NovaNova CinemaFanda TVČT24ČT SportPrima FamilyPrima COOLPrima LoveTV NoeÓčkoFashion TVTV Barrandovregionalnitelevize.czJednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00, Brno, IČ: 0167910.

Servisní výjezdy:

Servisní výjezdy jsou možné pouze v pracovní den od 08:00 do 17:00.

V případě problému s chodem zařízení mimo pracovní dobu, popř. mimo pracovní den (víkend, svátek), nás kontaktujte elektronicky nebo formou SMS a domluvíme se na dalším postupu. Ve zprávě nám prosím uveďte krátký popis problému, včetně Vaší identifikace (příjmení, adresa) a my se Vám ozveme.

Cenník připojení a servisních výjezdů:

U všech realizovaných připojení využíváme zařízení od firmy Mikrotik a Ubiquity.

Název služby

Jednorázový poplatek

Připojení v pásmu 5 GHz - pro nové uživatele

platí pro nově připojené uživatele (cena se liší podle vzdálenosti od přístupového bodu, délky kabeláže, použitém materiálu apod.).

Cena instalace se liší rovněž dle délky trvání smluvního vztahu  (smlouva na min. 12 nebo 24. měsíců, popř. bez vazby na min. dobu trvání).

1 až 2000,-

Odůvodněný výjezd technika

oprava internetového připojení, která není způsobena uživatelem (např. výměna poškozeného zařízení).

0,-

Výjezd technika za účelem diagnostiky a odstranění problému

odstranění problému, který byl způsoben ze strany uživatele (např. výměna poškozené kabeláže, oprava konektorů, oprava chodu PC, instalace PC, instalace ovladačů, nastaveni wifi "modemu", který byl vyresetován uživatelem apod.)

200 až 400,- / 1.hod

Oprava PC

Oprava chodu PC - kontrola funkčnosti, instalace ovladačů,odstranění škodlivého sw (spam, viry), kompletní instalace operačního systému.

800,- / 1.hod *

Uvedené ceny představují částku za započatou 1h práce. 

* Standardní oprava PC (tj. nová instalace windows, ovladačů a základních programů - antivir, prohlížeč, balík office apod.) se u PC  / notebooků pohybuje do 2h. Do uvedeného modelu opravy není započítán čas spojený s otestováním HW a jeho výměnou (např. vadná pamět, deska a jiné komponenty), instalace aktualizací (update), popř. záloha souborů. Předběžnou kalkulaci ceny Vám sdělíme předem telefonicky. 

Za práci (opravu PC apod.) mimo pracovní den, tj. o víkendu a ve svátek, je připočten příplatek 50 %.

 

Last Updated ( Saturday, 09 November 2019 )
 
  home         about us     
 

http://freewifinet.org, Powered by Joomla and Designed by SiteGround web hosting